Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

 

04 жовтня 2017 року в с. Черкаська Лозова Дергачівського району Харківської області на базі Черкаськолозівської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів відбувся фестиваль «Відкриті уроки футболу». У заході прийняли  участь понад  200 учасників – учнів та волонтерів загальноосвітніх навчальних закладів Дергачівського та Харківського районів.

На фестивалі були присутні почесні гості:

·                   Мартишко Антон Ігорович – начальник безпеки ФК «Металіст»;

·                   Шабалтас Павло Петрович – голова  Черкасько-Лозівської селищної ради;

·                   Гололобов Олександр Олександрович - голова Малоданилівської селищної ради;

·                   Андрющенко Володимир Володимирович – заступник директора Екопарку, депутат Дергачівської районної ради;

·                   Корінь Тетяна Олексіївна – директор Черкаськолозівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів;

·                   Катасонова Світлана Пилипівна – директор Малоданилівського ліцею.

Вітання від заступника директора Департаменту науки  і освіти Харківської обласної державної адміністрації Труша Олександра Олеговича передала начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кривенцова Олена Миколаївна.

Весело та завзято діти з головою поринули  у вир рухливих ігор та конкурсів, ефективно підібраних організаторами та майстерно впровадженими волонтерами та педагогами.

Всі учасники футбольного фестивалю отримали в подарунок від Федерації футболу України інвентар для подальших занять шкільним футболом.

 

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України