Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

23 травня 2018 року на стадіоні «Металіст» відбулося футбольне свято під назвою «Прощальний матч Олександра Горяїнова». Як і очікувалось, захід відбувся в теплій та дружній атмосфері. Перед початком матчу перед глядачами зі словами привітання виступили губернатор Харківської області Юлія Світлична, Голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко та Генеральний директор клубу «Металіст 1925» Володимир Лінке.

Голова ХОФФ Віктор Коваленко акцентував увагу на здобутках Олександра Горяїнова і підкреслив, що він є прикладом для молодого покоління воротарів. Також Віктор Коваленко наголосив на тому, що здобутки Горяїнова є заслугою, в першу чергу, його батьків та сім’ї, як власної, так і, зокрема, футбольної. Голова ХОФФ впевнений в тому, що досвід голкіпера дасть свій результат в тренерській кар’єрі Олександра Горяїнова, і останній буде виховувати чемпіонів на футбольних полях.

Наприкінці своєї промови, Голова Харківської обласної федерації футболу подякував за бездоганну роботу харківського воротаря та презентував йому цінний подарунок.