Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

У малому залі Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулася робоча нарада з питань організації та проведення матчів групи 6 кваліфікаційного раунду жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018/2019 років.

В ході наради обговорювались основні питання організації матчів, насамперед, заходи безпеки до, під час та після закінчення турніру.

«Харківщина має значний досвід з підготовки масштабних спортивних змагань. І сьогодні, в умовах повної готовності інфраструктури це не викликає значних труднощів. Проте організація кожного заходу вимагає координації зусиль та уваги до найменших деталей. Переконаний, що управлінська команда Слобожанщини впорається із цим завданням».

Також ішлося про організацію зустрічі та розміщення команд, готовність стадіону та навчально-тренувальної бази футбольного клубу «Металіст», дотримання основних засад громадської безпеки.

Матчі жіночої Ліги чемпіонів 2018/2019 відбудуться з 7 по 13 серпня 2018 року на навчально-тренувальній базі «Металісту».

Розклад матчів:

7 серпня, УТБ «Металіст» (с. Високий):

11:00 Олимпия Клуж – Кардифф Мет

17:00 Жилстрой-1 – Биркиркара

10 серпня, УТБ «Металіст» (с. Високий):

11:00 Олимпия Клуж – Биркиркара

17:00 Кардифф Мет – Жилстрой-1

13 серпня, УТБ «Металіст» (с. Високий):

18:00 Биркиркара – Кардифф Мет

13 серпня, ОСК «Металіст» (Харків)

18:00  Жилстрой-1 – Олимпия Клуж