Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Анонс. Вища ліга. 5 тур. 01.06.2019.

 

ФК «Енергетик» (смт. Солоницівка) – ФК «Універ-Динамо (Харків).

17.00. Стадіон «Енергетик» смт. Солоницівка.

Одна з двох центральних зустрічей п’ятого туру у Вищій лізі. Детальний анонс цього матчу на офіційному сайті ФК «Універ-Динамо»: http://fcud-hnuvs.com.ua та на сторінках команди в соціальних мережах.

 

ФК «Лозова-Панютине» (м. Лозова) - ФК «Арена» (м. Харків).

17.00. Стадіон «Локомотив» смт. Панютине.

В минулому турі футболісти Лозової зазнали поразки в Харкові і дещо погіршили своє турнірне становище. Натомість гравці «Арени» здобули важливу перемогу. Тепер в обох команд по шість очок і вони знаходяться поруч у турнірній таблиці. Шансів на перемогу більше у господарів поля: вони грають вдома та й склад потужніше. Але й гостям не можна втрачати очок, кожна їх  втрата може позначитись на підсумковому становищі команди.

 

ФК «Вовчанськ» (м. Вовчанськ) – ФК «Зміїв» (м. Зміїв).

17.00. Стадіон «ВаЗ» м. Вовчанськ.

Ще один центральний матч туру. В гостей стоїть «нуль» в графі «втрачені очки», забили більше за інші колективи мячів – 12, мають в своєму складі багато досвідчених футболістів. Але проти цих факторів повинен зіграти успішний досвід виступів у різних турнірах під егідою ХОФФ та ФФУ футбольного клубу «Вовчанськ», який у минулих сезонах був найсильнішою командою в Харківській області та й зараз не збирається здавати позиції.

 

ФК «Маяк» (м. Валки) - ФК «Солідарність» (Золочівський р-н).

17.00. Стадіон «Колос» м. Валки.

На сьогодні це гра двох аутсайдерів першості. ФК « Маяк» незвично бачити в підвалинах турнірної таблиці. Гравці команди О. Шевченко, А. Маслов, В. Забурдайло, О. Собко та інші відомі далеко за межами Харківської області по виступах за професійні клуби. Нуль очок після чотирьох турів, це не той результат, на який заслуговує команда. Сподіваємося, що це явище тимчасове і вже скоро ми побачимо справжню силу валківських футболістів. Явно бракує досвіду виступів на такому рівні гравцям «Солідарності». Але молоді хлопці потроху мужніють і вже скоро зможуть на рівних змагатися зі своїми суперниками.

 

ФК «м. Первомайський» (м. Первомайський) – ФК «Квадро» (м. Харків).

17.00. Стадіон «Хімік» м. Первомайський.

Результат цієї гри буде залежати від кількох факторів. Перш за все, чи встигнуть молоді гравці футбольного клубу «Квадро» відновитися після великого навантаження, яке випало на них в останній час - вісім матчів за місяць! По-друге, в якому настрої перебувають футболісти ФК «Первомайський» після втрати очок в Люботині. По-третє, хто краще налаштується на принциповий поєдинок, який з нетерпінням очікують місцеві вболівальники, бо для них обидві команди рідні.

 

Анонс. Перша ліга. 5 тур. 01.06.2019.

 

ФК «Енергетик» (смт. Слобожанське) - ФК «Колос» (Красноградський р-н).

17.00. Стадіон «Енергетик» Слобожанське.

Ця гра обовязково повинна зацікавити місцевих прихильників футболу. Беззаперечний лідер приймає на своєму полі одного з конкурентів за найвищі нагороди першої ліги чемпіонату Харківської області. У минулому сезоні на «Ювілейному» була зафіксована нічия 1-1, а в Слобожанському перемогли господарі з хокейним рахунком 6-4.

 

ФК «Колос» (Сахновщинський р-н) - ФК «Цементник» (м. Балаклія).

17.00. Стадіон «Колос» Сахновщина.

Не вдався початок сезону для обох команд. Є на те обєктивні причини. «Колос» в перших чотирьох турах три гри провів з командами, які знаходяться у лідируючій групі. Але сподіваємося, не зовсім вдалий старт команди – явище тимчасове. О. Какадій,  В. та Р. Богушенки, Р. Баюка, Р. Будко та інші є справжніми патріотами місцевого футболу і зроблять все можливе для виправлення ситуації. Головна проблема «Цементника» - перехід до інших команд у зимове міжсезоння великої групи досвідчених виконавців, а для створення нового потужного колективу потрібен час.

 

ФК «Крем’янець» (м. Ізюм) - ФК «Металург» (м. Куп’янськ).

17.00. Стадіон «Крем’янець» м. Ізюм.

Неспроста знаходиться у верхівках турнірної таблиці ізюмська команда. Команду очолює досвідчений спеціаліст В.В. Недавній, завдячуючи зусиллям якого місцевий футбол тримається на плаву вже кілька десятиліть! Має підтримку команда з боку місцевої влади. Ці фактори дуже вагомі для успішних виступів команди в сезоні. Непогано йдуть справи і в купянського «Металурга». За втраченими очками вони ділять друге та третє місця. У минулому сезоні в Ізюмі в очній зустрічі господарі зазнали нищівної поразки 1-5 і налаштовуються рішуче на реванш.

 

ФК «Шевченкове» (Шевченкове) - ФК «Газовик» (Донець).

17.00. Стадіон «Колос» Шевченкове.

Забивши у трьох перших зустрічах лише один мяч, шевченківці будуть прагнути реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Відібрати залікові бали в гравців «Газовика» їм буде важко, бо поразка в останньому турі повинна мобілізувати гостей на досягнення позитивного результату.