Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

ФК «Енергетик» з відпустки виходить у перших числах березня, але з місцевими хлопцями розпочали роботу ще з грудня минулого року. Поки не приймаємо участь у турнірах і не проводимо товариських зустрічей – чекаємо на офіційний початок тренувального процесу із залученням наших гравців з інших регіонів області та юних вихованців місцевого футболу, яких з цього сезону плануємо долучати не тільки до тренувань, але й будемо надавати шанси проявити себе у офіційних зустрічах у складі «Енергетика». За час до початку чемпіонату Харківської області з футболу плануємо зіграти 3-4 контрольні зустрічі з нашими «сусідами». Можливо будуть і інші спаринг-партнери.
До приємних факторів слід віднести те, що нам з головним тренером «Енергетика» Сергієм Овсієнко вдалося зберегти у команді весь її кістяк. Звичне місце у складі команди займе найдосвідченіший гравець нашого регіону сорокавосьмирічний півзахисник Ігор Харін, який своїм професійним відношенням до улюбленої справи є справжнім прикладом для інших гравців нашої команди.
У цьому році вирішили відмовитися від участі у турнірі Зимової першості Харківської області з футболу. Річ у тім, що основні трансферні надбання «Енергетика» заплановані на квітень-травень, коли першість вже буде добігати свого кінця, тому більше сенсу награвати основний склад бачимо в контрольних зустрічах.
В якій лізі будемо грати у сезоні 2020 року, поки не знаємо. Формат сезону ще не готовий, тому говорити про це зарано, але з нетерпінням чекаємо на початок чемпіонату і налаштовуємося на серйозну боротьбу з усіма своїми суперниками!