Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

Вища ліга.

«Квадро» (Первомайський) – «Універ-Динамо» (Харків) 0-1.

Арбітри: Назаров, Холодинський, Запорожський.

Інспектор: Церковний.

«Квадро»: Жилін, Томпсон, Гречихін, Уче (Каніщев, 66), Воловик, Федоровський (Кузнецов, 46), Вановський, Гуренко, Христенко, Ковтун (Гуров, 70), Угбоая (Шафоростов С., 63).

«Універ-Динамо»: Манік, Луценко, Процюк, Бондаренко, Гнилицький, Кучирка (Лавренов, 57), Омеляненко (Азізов, 90), Зайчук (Гудзь, 83), Єлоєв (Татьков, 83), Дем’янко (Ольховський, 74), Давіскиба (Черченко, 47).

Гол: В. Дем'янко, 15.

 

«Лозова-Панютине» (Лозова) – ФК «Первомайський» (Первомайський) 2-2.

Арбітри: Панчишин, Поважний, Дементьєв.

Інспектор: Лисакевич.

«Лозова-Панютине»: Мурга, Басанець, Кривошеєв, Олейник, Кибенко, Карпенко (Мєркулов, 64), Шатрава (Боровик С., 70), Шеншин, Гресько, Мазун, Семьонов (Какадій Р., 51).

«Первомайський»: Пєсков, Білан, Хріпунов, Ткачов, Кириченко (Фрусович, 78), Чуніховський, Ковальов (Тєряєв, 57), Тарануха, Кузнецов, Бондар (Котляренко, 62), Солоп (Лисенко, 83).

Голи: О. Гресько, 57; С. Кибенко, 72 - О. Кириченко, 59; О. Солоп, 67.

 

«Арена» (Харків) – ФК «Богодухів» (Богодухів) 2-3.

Голи: В. Євстратенко, 9; О. Ворохобін, 58; Д. Кондратович, 71-авт - М. Абакумов, 16-пен; Л. Зайцев, 78.

 

ФК «Зміїв» (Зміїв) – «Енергетик» (Солоницівка) 6-1.

Голи: О. Собко, 39, 57; К. Рудь, 68; Р. Бідненко, 76; М. Левенець, 87; В. Солодкий, 89 - Б. Воробйов, 31.

 

«Авангард» (Харків) – «Маяк» (Валки) 0-1.

Гол: Д. Цимбал, 50.

 Матч у Первомайському між «Квадро» та «Універ-Динамо» вийшов бойовим, з великою кількістю моментів біля обох воріт. Динамівці забили в цій грі тричі, та гол був зарахований лише один. Довгою передачею зі своєї половини поля від Луценка результативно скористався Дем’янко. Наприкінці зустрічі «Квадро» мав реальний шанс зрівняти рахунок, але блискавична реакція кіпера «Універ-Динамо» Маніка допомогла гостям залишити свої ворота у недоторканності. Дуже принциповими з огляду на подальші турнірні взаємини у групі лідерів виглядали матчі «Лозова-Панютине» - «Первомайський» та «Зміїв» - «»Енергетик». Усі опоненти завершили минулий сезон у ТОП-6 і вже у першому турі намагалися здобути фору над своїми суперниками для подальшого суперництва. Більше за всіх поталанило зміїївчанам. Перемога над прямим конкурентом у боротьбі за високі місця, та ще й велика, вже зі старту зробила їх фаворитом у гонці за призові місця. За таких обставин можна вважати, що лозівчане та первомайці не здобули по очку, а втратили по два. Та все ж турнірна дистанція довга, і усі суперники ще встигнуть як втратити незаплановані очки, так і такі ж здобути. Дещо неочікуваний результат відбувся у Березівці. Тріумфатор завершальної частини минулого сезону харківський «Авангард» зазнав несподіванної домашньої поразки від валківського «Маяка». Маючи безліч гольових моментів, авангардівці пропустили контр-випад з результативним завершенням від Цимбала. Зустріч між «Ареною» та ФК «Богодухів» пройшла у обоюдогострій боротьбі. Суперники забили на двоїх п’ять м’ячів. До 70-ї хвилини вперед вели юні аренівці, але гості не тільки встигли зрівняти рахунок, а ще й зуміли забити переможний гол за 12 хвилин до закінчення зустрічі. Слід відмітити цікавий факт, у складі «Богодухіва» дебютували досвідчені гравці Лобойко та Налигач (на двох більше 600 матчів на професійному рівні). Ця пара центральних захисників на початку 2000-х вважалася дуже перспективною у молодіжному складі харківського «Металіста». Потім грали на різних рівнях у командах ПФЛ. Одного разу футбольна доля знову звела гравців разом, у першоліговому «Геліосі». І ось надійні центрбеки знову у одній команді і сподіваємося, спробують допомогти дебютантам змагань показати гідний результат.  

 

Перша ліга.

«Крем’янець» (Ізюм) – ФК «Дворічна» (Дворічна) 3-1.

Арбітри: Курят, Павлов Д., Сагайдачний.

Інспектор:Кореньков.

«Крем’янець»: Коновалов, Грачов, Мироненко, Іванов (Мізюк, 72), Мухін (Казмєрчук, 68), Акобія (Шилов, 63), Домніч (Кабак, 72), Слєпушкін, Сірко (Холодний, 80), Рєука, Каверін (Овередний, 87).

«Дворічна»: Порада, Строєв, Дорошенко, Бондаренко, Шепілов, Карпович, Карелов, Комісаров (Азізов А., 78), Ільченко, Северін, Ключко.

Голи: В. Сірко, 19, 57; А. Казмєрчук, 70.- С. Комісаров, 90+2-пен.

 

«Металург» (Куп’янськ) – «Енергетик» (Слобожанське) 2-3.

Голи: О.Холодков, 2; І. Сизонов, 47 - П. Пономарьов, 42; Д. Руденко, 53; Д. Фомін, 68.

 

«Цементник» (Балаклія) – «Колос» (Сахновщина) 2-0.

Голи: С. Шевцов, 22; Є. Зоря, 37.

 

У передсезонному опитуванні керівник слобожанського «Енергетика» Микола Швайченко заявив, що чекайте на сенсаційні результати. Так трапилося, що у першому турі саме «Енергетик» став автором головної несподіванки туру. Навіть поява у середині поля у порівняні з минулим сезоном відомого по виступах за професійні клуби півзахисника Сіроштана не допомогла господарям поля з куп’янського «Металурга» взяти бодай одне очко. Інші фаворити своїх зустрічей заплановані очки взяли, хоча і не без труднощів. Суперник срібного призера минулорічної першості «Крем’янця» дворічанський одноіменний клуб надав опонентам шалений супротив, та все ж фаворити протистояння виявилися сильнішими. Ізюмська команда оновилася більше, ніж на половину. Під головуванням нового тренера Сергія Шурчилова у старті зі «срібного» складу ми побачили лише О. Грачова та Домніча. Інші – це новачки. Двоє з них, Сірко (двічі) та Казмєрчук стали авторами м’ячів у ворота суперника. У Дворічанців також відзачився дебютант команди - С. Комісаров. Порадував своєю грою у гостях сахновщинський «Колос». Не дивлячись на статус опонентів, які ще й до того вийшли на гру у значно посиленому складі (Коробкін, Чепур та Шевцов мають величезний досвід виступів за команди ПФЛ), гості з Сахновщини мали можливості уникнути поразки. У кінці зустрічі гравець «Колосу» Динник мав стовідсоткову нагоду скоротити рахунок до мінімуму, але змарнував свій шанс при пробитті пенальті.