Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

17 травня 2006 року футбольний клуб "Житлобуд-1" вперше провів офіційний матч у чемпіонаті України серед жіночий команд. Гра відбувалась у Донецьку проти місцевої "Донеччанки" та завершилася перемогою "Житлобуду-1" з рахунком 1:0. Залік голам харківської команди відкрила Михайленко Галина, а лише нещодавно "житлобудівки" відсвяткували 1100 гол.

На сьогодні "Житлобуд-1" - 9-кратний чемпіон України, 11-кратний володар Кубка України. Вчора, в виїзному матчі проти "Ладомиру" харків’янки здобули дострокове десяте чемпіонство та для того, щоб офіційно відсвяткувати цю подію залишилось зіграти лише два тури. А вже цими днями "Житлобуд-1" посперечається з "Маріуполем" за право грати у фіналі Кубка України 2020/21 року.

Ми вітаємо всіх, хто сьогодні пише історію "синьо-білих": нашого Президента клубу Олександра ХАРЧЕНКО, футболісток, тренерів та персонал ФК "Житлобуд-1", журналістів, а головне - наших вболівальників. Ми відчуваємо вашу підтримку, ми граємо для вас і всі свої перемоги присвячуємо вам!

З днем Народження, "Житлобуд-1"!