Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

 

На семінарі Федерації футболу України у місті Запоріжжя (01-03. 03.2017 року), педагоги Харківської області під керівництвом начальника Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кривенцової Олени Миколаївни (регіональний координатор проекту) презентували роботу великої команди волонтерів Харківщини, задіяних у соціальному проекті «Відкриті уроки футболу». Кращий досвід роботи Харківської області зі взаємодії з Національною поліцією у проектах з питань превенції дитячої злочинності і конфліктів, організації школи юного вболівальника, мотивації здорового способу життя, популяризації гри у футбол для дівчат, залучення дітей - переселенців – ось питання, які були детально відображені у презентації для представників інших регіонів.

Волонтери Харківщини поділилися ефективним педагогічним досвідом щодо залучення широкого кола місцевих громад до підготовки фестивалю, створення команди на регіональному рівні, долучення до проекту дітей переселенців та інші соціальні групи дітей, активізація місцевих громад для допомоги інтеграції переселенців засобами масового футболу тощо.

Справжнім святом для дорослих, які на годину ставали дітьми, виявилися практичні заняття у спортивному комплексі «ЗАПОРІЖСТАЛЬ». Педагоги Харківщини запропонували для колег з інших областей власні варіанти проведення фестивалю, показали цікаві наробки з проведення ігор на техніку, розвиток, взаємодію, координацію, ритм, залучення дітей на майданчик здорового способу життя. Піднесений і натхненний дух співпраці у колективі однодумців сприяв позитивному іміджу фестивалю у Харківській області, якісному відображенню клопіткої багаторічної праці за програмою «Відкриті уроки футболу».