Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

Група А

 

 

1. ФК «ГЕЛІОС-АКАДЕМІЯ» /ХАРКІВ/

7. ФК «ШЕВЧЕНКОВЕ»

2. ФК АФ «КОБРА» /ХАРКІВ/

8. ФК «ОЛІМПІК» /ІЗЮМСЬКИЙ РАЙОН/

3. ФК «ВОВЧАНСЬК»

9. ФК «КРЕМ'ЯНЕЦЬ» /ІЗЮМ/

4. ФК «ГАЗОВИК» ДОНЕЦЬ

10. ФК «ЛЮБОТИН»

5. ФК «МЕТАЛУРГ» КУП'ЯНСЬК

11. ФК «ЗМІЇВ»

6. ФК «ДВОРІЧНА»

 

 

Номер

Коло

Тур

Дата

Господарі

Рахунок

Гості

1 КОЛО

1 ТУР 28.04.2018  17-00

1

1

1

28.04.2018

Кобра

 

Шевченкове

2

1

1

28.04.2018

Вовчанськ

 

Олімпік

3

1

1

28.04.2018

Газовик

 

Кремянець

4

1

1

28.04.2018

Металург

 

Люботин

5

1

1

28.04.2018

Дворічна

 

Зміїв

2 ТУР 05.05.2018  17-00

6

1

2

05.05.2018

Люботин

 

Дворічна

7

1

2

05.05.2018

Кремянець

 

Металург

8

1

2

05.05.2018

Газовик

 

Олімпік

9

1

2

05.05.2018

Шевченкове

 

Вовчанськ

10

1

2

05.05.2018

Геліос-Академія

 

Кобра

3 ТУР 09.05.2018  17-00

11

1

3

09.05.2018

Вовчанськ

 

Геліос-Академія

12

1

3

09.05.2018

Газовик

 

Шевченкове

13

1

3

09.05.2018

Металург

 

Олімпік

14

1

3

09.05.2018

Дворічна

 

Кремянець

15

1

3

09.05.2018

Люботин

 

Зміїв

4 ТУР 12.05.2018  17-00

16

1

4

12.05.2018

Кремянець

 

Зміїв

17

1

4

12.05.2018

Дворічна

 

Олімпік

18

1

4

12.05.2018

Шевченкове

 

Металург

19

1

4

12.05.2018

Геліос-Академія

 

Газовик

20

1

4

12.05.2018

Кобра

 

Вовчанськ

 

 

 

 

 

 

 

5 ТУР 19.05.2018  17-00

21

1

5

19.05.2018

Газовик

 

Кобра

22

1

5

19.05.2018

Металург

 

Геліос-Академія

23

1

5

19.05.2018

Дворічна

 

Шевченкове

24

1

5

19.05.2018

Олімпік

 

Зміїв

25

1

5

19.05.2018

Люботин

 

Кремянець

6 ТУР 26.05.2018  17-00

26

1

6

26.04.2018

Олімпік

 

Люботин

27

1

6

26.04.2018

Зміїв

 

Шевченкове

28

1

6

26.04.2018

Геліос-Академія

 

Дворічна

29

1

6

26.04.2018

Кобра

 

Металург

30

1

6

26.04.2018

Вовчанськ

 

Газовик

7 ТУР 02.06.2018  17-00

31

1

7

02.06.2018

Шевченкове

 

Кремянець

32

1

7

02.06.2018

Геліос-Академія

 

Люботин

33

1

7

02.06.2018

Кобра

 

Зміїв

34

1

7

02.06.2018

Вовчанськ

 

Дворічна

35

1

7

02.06.2018

Газовик

 

Металург

8 ТУР 09.06.2018  17-00

36

1

8

09.06.2018

Металург

 

Вовчанськ

37

1

8

09.06.2018

Дворічна

 

Кобра

38

1

8

09.06.2018

Зміїв

 

Геліос-Академія

39

1

8

09.06.2018

Люботин

 

Шевченкове

40

1

8

09.06.2018

Кремянець

 

Олімпік

9 ТУР 16.06.2018  17-00

41

1

9

16.06.2018

Дворічна

 

Газовик

42

1

9

16.06.2018

Зміїв

 

Вовчанськ

43

1

9

16.06.2018

Люботин

 

Кобра

44

1

9

16.06.2018

Кремянець

 

Геліос-Академія

45

1

9

16.06.2018

Олімпік

 

Шевченкове

10 ТУР 23.06.2018  17-00

46

1

10

23.06.2018

Геліос-Академія

 

Олімпік

47

1

10

23.06.2018

Кобра

 

Кремянець

48

1

10

23.06.2018

Вовчанськ

 

Люботин

49

1

10

23.06.2018

Газовик

 

Зміїв

50

1

10

23.06.2018

Металург

 

Дворічна

11 ТУР 28.06.2018  17-00

51

1

11

28.06.2018

Зміїв

 

Металург

52

1

11

28.06.2018

Люботин

 

Газовик

53

1

11

28.06.2018

Кремянець

 

Вовчанськ

54

1

11

28.06.2018

Олімпік

 

Кобра

55

1

11

28.06.2018

Шевченкове

 

Геліос-Академія

2 КОЛО

12 ТУР 07.07.2018  17-00

56

2

12

07.07.2018

Шевченкове

 

Кобра

57

2

12

07.07.2018

Олімпік

 

Вовчанськ

58

2

12

07.07.2018

Кремянець

 

Газовик

59

2

12

07.07.2018

Люботин

 

Металург

60

2

12

07.07.2018

Зміїв

 

Дворічна

13 ТУР 14.076.2018  17-00

61

2

13

14.07.2018

Дворічна

 

Люботин

62

2

13

14.07.2018

Металург

 

Кремянець

63

2

13

14.07.2018

Олімпік

 

Газовик

64

2

13

14.07.2018

Вовчанськ

 

Шевченкове

65

2

13

14.07.2018

Кобра

 

Геліос-Академія

14 ТУР 21.07.2018  17-00

66

2

14

21.07.2018

Геліос-Академія

 

Вовчанськ

67

2

14

21.07.2018

Шевченкове

 

Газовик

68

2

14

21.07.2018

Олімпік

 

Металург

69

2

14

21.07.2018

Кремянець

 

Дворічна

70

2

14

21.07.2018

Зміїв

 

Люботин

15 ТУР 28.07.2018  17-00

71

2

15

28.07.2018

Зміїв

 

Кремянець

72

2

15

28.07.2018

Олімпік

 

Дворічна

73

2

15

28.07.2018

Металург

 

Шевченкове

74

2

15

28.07.2018

Газовик

 

Геліос-Академія

75

2

15

28.07.2018

Вовчанськ

 

Кобра

16 ТУР 04.08.2018  17-00

76

2

16

04.08.2018

Кобра

 

Газовик

77

2

16

04.08.2018

Геліос-Академія

 

Металург

78

2

16

04.08.2018

Шевченкове

 

Дворічна

79

2

16

04.08.2018

Зміїв

 

Олімпік

80

2

16

04.08.2018

Кремянець

 

Люботин

17 ТУР 08.08.2018  17-00

81

2

17

08.08.2018

Люботин

 

Олімпік

82

2

17

08.08.2018

Шевченкове

 

Зміїв

83

2

17

08.08.2018

Дворічна

 

Геліос-Академія

84

2

17

08.08.2018

Металург

 

Кобра

85

2

17

08.08.2018

Газовик

 

Вовчанськ

18 ТУР 11.08.2018  17-00

86

2

18

11.08.2018

Вовчанськ

 

Металург

87

2

18

11.08.2018

Кобра

 

Дворічна

88

2

18

11.08.2018

Геліос-Академія

 

Зміїв

89

2

18

11.08.2018

Шевченкове

 

Люботин

90

2

18

11.08.2018

Олімпік

 

Кремянець

19 ТУР 18.08.2018  17-00

91

2

19

18.08.2018

Кремянець

 

Шевченкове

92

2

19

18.08.2018

Люботин

 

Геліос-Академія

93

2

19

18.08.2018

Зміїв

 

Кобра

94

2

19

18.08.2018

Дворічна

 

Вовчанськ

95

2

19

18.08.2018

Металург

 

Газовик

20 ТУР 25.08.2018  17-00

96

2

20

25.08.2018

Газовик

 

Дворічна

97

2

20

25.08.2018

Вовчанськ

 

Зміїв

98

2

20

25.08.2018

Кобра

 

Люботин

99

2

20

25.08.2018

Геліос-Академія

 

Кремянець

100

2

20

25.08.2018

Шевченкове

 

Олімпік

 

 

21 ТУР 01.09.2018  17-00

101

2

21

01.09.2018

Олімпік

 

Геліос-Академія

102

2

21

01.09.2018

Кремянець

 

Кобра

103

2

21

01.09.2018

Люботин

 

Вовчанськ

104

2

21

01.09.2018

Зміїв

 

Газовик

105

2

21

01.09.2018

Дворічна

 

Металург

22 ТУР 08.09.2018  16-00

106

2

22

08.09.2018

Металург

 

Зміїв

107

2

22

08.09.2018

Газовик

 

Люботин

108

2

22

08.09.2018

Вовчанськ

 

Кремянець

109

2

22

08.09.2018

Кобра

 

Олімпік

110

2

22

08.09.2018

Геліос-Академія

 

Шевченкове

 

  

Група В

 

1. ФК «КВАДРО» /ПЕРВОМАЙСЬКИЙ/

7. ФК «ПЕРВОМАЙСЬКИЙ»

2. ФК «МАЯК» /ВАЛКИ/

8. ФК «ЦЕМЕНТНИК» /БАЛАКЛІЯ/

3. ФК «ЕНЕРГЕТИК» /СОЛОНИЦІВКА/

9. ФК «УНІВЕР-ДИНАМО ХНУВС» /ХАРКІВ/

4. ФК «ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ»

10. ФК «КОЛОС» КРАСНОГРАДСЬКИЙ Р-Н

5. ФК «КОЛОС» САХНОВЩИНА

11. ФК «МЕТАЛІСТ-1925 ЮНІОР »

6. ФК «ЕНЕРГЕТИК-ЦЕНТРЕНЕРГО» /СЛОБОЖАНСЬКЕ/

 

 

  

Номер

Коло

Тур

Дата

Господарі

Рахунок

Гості

1 КОЛО

1 ТУР 28.04.2018 17-00

1

1

1

28.04.2018

Маяк

 

Металіст-1925-юн

2

1

1

28.04.2018

Колос К

 

Енергетик С

3

1

1

28.04.2018

Лозова-Панютине

 

Універ-Динамо

4

1

1

28.04.2018

Колос С

 

Цементник

5

1

1

28.04.2018

Енергетик-Центренерго

 

Первомайський

2 ТУР 05.05.2018 17-00

6

1

2

05.05.2018

Цементник

 

Енергетик-Центренерго

7

1

2

05.05.2018

Універ-Динамо

 

Колос С

8

1

2

05.05.2018

Колос К

 

Лозова-Панютине

9

1

2

05.05.2018

Металіст-1925-юн

 

Енергетик С

10

1

2

05.05.2018

Квадро

 

Маяк

3 ТУР 09.05.2018 17-00

11

1

3

09.05.2018

Енергетик С

 

Квадро

12

1

3

09.05.2018

Лозова-Панютине

 

Металіст-1925-юн

13

1

3

09.05.2018

Колос С

 

Колос К

14

1

3

09.05.2018

Енергетик-Центренерго

 

Універ-Динамо

15

1

3

09.05.2018

Первомайський

 

Цементник

4 ТУР 12.05.2018 17-00

16

1

4

12.05.2018

Універ-Динамо

 

Первомайський

17

1

4

12.05.2018

Колос К

 

Енергетик-Центренерго

18

1

4

12.05.2018

Металіст-1925-юн

 

Колос С

19

1

4

12.05.2018

Квадро

 

Лозова-Панютине

20

1

4

12.05.2018

Маяк

 

Енергетик С

5 ТУР 19.05.2018 17-00

21

1

5

19.05.2018

Лозова-Панютине

 

Маяк

22

1

5

19.05.2018

Колос С

 

Квадро

23

1

5

19.05.2018

Енергетик-Центренерго

 

Металіст-1925-юн

24

1

5

19.05.2018

Первомайський

 

Колос К

25

1

5

19.05.2018

Цементник

 

Універ-Динамо

6 ТУР 26.05.2018 17-00

26

1

6

26.05.2018

Колос К

 

Цементник

27

1

6

26.05.2018

Металіст-1925-юн

 

Первомайський

28

1

6

26.05.2018

Квадро

 

Енергетик-Центренерго

29

1

6

26.05.2018

Маяк

 

Колос С

30

1

6

26.05.2018

Енергетик С

 

Лозова-Панютине

7 ТУР 02.06.2018 17-00

31

1

7

02.06.2018

Колос С

 

Енергетик С

32

1

7

02.06.2018

Енергетик-Центренерго

 

Маяк

33

1

7

02.06.2018

Первомайський

 

Квадро

34

1

7

02.06.2018

Цементник

 

Металіст-1925-юн

35

1

7

02.06.2018

Універ-Динамо

 

Колос К

8 ТУР 09.06.2018 17-00

36

1

8

09.06.2018

Металіст-1925-юн

 

Універ-Динамо

37

1

8

09.06.2018

Квадро

 

Цементник

38

1

8

09.06.2018

Маяк

 

Первомайський

39

1

8

09.06.2018

Енергетик С

 

Енергетик-Центренерго

40

1

8

09.06.2018

Лозова-Панютине

 

Колос С

9 ТУР 16.06.2018 17-00

41

1

9

16.06.2018

Енергетик-Центренерго

 

Лозова-Панютине

42

1

9

16.06.2018

Первомайський

 

Енергетик С

43

1

9

16.06.2018

Цементник

 

Маяк

44

1

9

16.06.2018

Універ-Динамо

 

Квадро

45

1

9

16.06.2018

Колос К

 

Металіст-1925-юн

10 ТУР 23.06.2018 17-00

46

1

10

23.06.2018

Квадро

 

Колос К

47

1

10

23.06.2018

Маяк

 

Універ-Динамо

48

1

10

23.06.2018

Енергетик С

 

Цементник

49

1

10

23.06.2018

Лозова-Панютине

 

Первомайський

50

1

10

23.06.2018

Колос С

 

Енергетик-Центренерго

               11  ТУР 28.06.2018 17-00

 

51

1

11

28.06.2018

Первомайський

 

Колос С

52

1

11

28.06.2018

Цементник

 

Лозова-Панютине

53

1

11

28.06.2018

Універ-Динамо

 

Енергетик С

54

1

11

28.06.2018

Колос К

 

Маяк

55

1

11

28.06.2018

Металіст-1925-юн

 

Квадро

2 КОЛО

 

12 ТУР 07.07.2018 17-00

56

2

12

07.07.2018

Металіст-1925-юн

 

Маяк

57

2

12

07.07.2018

Енергетик С

 

Колос К

58

2

12

07.07.2018

Універ-Динамо

 

Лозова-Панютине

59

2

12

07.07.2018

Цементник

 

Колос С

60

2

12

07.07.2018

Первомайський

 

Енергетик-Центренерго

13 ТУР 14.07.2018 17-00

61

2

13

14.07.2018

Енергетик-Центренерго

 

Цементник

62

2

13

14.07.2018

Колос С

 

Універ-Динамо

63

2

13

14.07.2018

Лозова-Панютине

 

Колос К

64

2

13

14.07.2018

Енергетик С

 

Металіст-1925-юн

65

2

13

14.07.2018

Маяк

 

Квадро

14 ТУР 21.07.2018 17-00

66

2

14

21.07.2018

Квадро

 

Енергетик С

67

2

14

21.07.2018

Металіст-1925-юн

 

Лозова-Панютине

68

2

14

21.07.2018

Колос К

 

Колос С

69

2

14

21.07.2018

Універ-Динамо

 

Енергетик-Центренерго

70

2

14

21.07.2018

Цементник

 

Первомайський

15 ТУР 28.07.2018 17-00

71

2

15

28.07.2018

Первомайський

 

Універ-Динамо

72

2

15

28.07.2018

Енергетик-Центренерго

 

Колос К

73

2

15

28.07.2018

Колос С

 

Металіст-1925-юн

74

2

15

28.07.2018

Лозова-Панютине

 

Квадро

75

2

15

28.07.2018

Енергетик С

 

Маяк

16 ТУР 04.08.2018 17-00

76

2

16

04.08.2018

Маяк

 

Лозова-Панютине

77

2

16

04.08.2018

Квадро

 

Колос С

78

2

16

04.08.2018

Металіст-1925-юн

 

Енергетик-Центренерго

79

2

16

04.08.2018

Колос К

 

Первомайський

80

2

16

04.08.2018

Універ-Динамо

 

Цементник

 

17 ТУР 08.08.2018 17-00

81

2

17

08.08.2018

Цементник

 

Колос К

82

2

17

08.08.2018

Первомайський

 

Металіст-1925-юн

83

2

17

08.08.2018

Енергетик-Центренерго

 

Квадро

84

2

17

08.08.2018

Колос С

 

Маяк

85

2

17

08.08.2018

Лозова-Панютине

 

Енергетик С

18 ТУР 11.08.2018 17-00

86

2

18

11.08.2018

Енергетик С

 

Колос С

87

2

18

11.08.2018

Маяк

 

Енергетик-Центренерго

88

2

18

11.08.2018

Квадро

 

Первомайський

89

2

18

11.08.2018

Металіст-1925-юн

 

Цементник

90

2

18

11.08.2018

Колос К

 

Універ-Динамо

19 ТУР 18.08.2018 17-00

91

2

19

18.08.2018

Універ-Динамо

 

Металіст-1925-юн

92

2

19

18.08.2018

Цементник

 

Квадро

93

2

19

18.08.2018

Первомайський

 

Маяк

94

2

19

18.08.2018

Енергетик-Центренерго

 

Енергетик С

95

2

19

18.08.2018

Колос С

 

Лозова-Панютине

20 ТУР 25.08.2018 17-00

96

2

20

25.08.2018

Лозова-Панютине

 

Енергетик-Центренерго

97

2

20

25.08.2018

Енергетик С

 

Первомайський

98

2

20

25.08.2018

Маяк

 

Цементник

99

2

20

25.08.2018

Квадро

 

Універ-Динамо

100

2

20

25.08.2018

Металіст-1925-юн

 

Колос К

                             

  

21 ТУР 01.09.2018 17-00

101

2

21

01.09.2018

Колос К

 

Квадро

102

2

21

01.09.2018

Універ-Динамо

 

Маяк

103

2

21

01.09.2018

Цементник

 

Енергетик С

104

2

21

01.09.2018

Первомайський

 

Лозова-Панютине

105

2

21

01.09.2018

Енергетик-Центренерго

 

Колос С

22 ТУР 08.09.2018 16-00

106

2

22

08.09.2018

Колос С

 

Первомайський

107

2

22

08.09.2018

Лозова-Панютине

 

Цементник

108

2

22

08.09.2018

Енергетик С

 

Універ-Динамо

109

2

22

08.09.2018

Маяк

 

Колос К

110

2

22

08.09.2018

Квадро

 

Металіст-1925-юн