Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

  

Дата

Господарі

Гості  

Арбітри/Інспектори

2 КОЛО ФІНАЛУ

8 ТУР 03.11.2018  13-00  

 

36

03.11.2018

 

Лозова-Панютине

ФК Вовчанськ

Новіков, 8; Саламаха, 41; Костюк, 44; Без'язичний, 70; Березовчук, 90+1.

Попередження: Іванченко, 52.

0:5 (0:3)

37

03.11.2018

 

Металіст 1925 Юніор (Харків)

Попередження: Блажко, 41; Сулаєв, 66.

ФК Люботин

Коробкін, +66.

Попередження: Дємон, 18; Собко, 90.

0:1 (0:0)

38

03.11.2018

 

Динамо-Універ ХНУВС (Харків)

Ібех, 10, 86; Луценко, -16, 63; Зінов'єв, 18; Процюк, -80.

Попередження: Зінов'єв, 21; Рудь, 60; Черченко, 68; Гнилицький, 82.

Вилученя: Гнилицький, 87.

Металург (Куп'янськ)

Лебідь Д., +14; Чурсанов, 43.

Попередження: Василець, 7.

4:2 (2:2)

39

03.11.2018

14-00

 

Цементник (Балаклія)

Гусейнов, -47; Грачов, 50.

Попередження: Тарануха, 57.

Вилучення: Сафронов, 90+2.

ФК Зміїв

Давиденко, 19; Чеховськой, +70; Дудка, 82.

Попередження: Холодний, 31; Байбак, 47; Ілілов, 90; Тарасенко, 90+2.

1:3 (0:1)

Кубок чемпіонів міських (районних) команд

2 матч фіналу. 03.11.2018. 12-00

15

03.11.2018

12-00

Атлетик Борщівка (Балаклійський район)

Співак, 47; Славгородський, 52; Мартинов, 69.

Факел (Колодязне, Дворічанський район)

Попередження: Колесник, 43.

3:0 (0:0)

 

 

М

ФІНАЛ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК Вовчанськ

 

1:0 

4:1

2:1

4:0

5:0 

 1:0

3:0

 3:0

 3:0

4:1

3:0

2:0

7:1

6:0

2:0

7:1

16

16

0

0

59:5

54

48

2

Універ-Динамо ХНУВС (Харків)

 0:1

 

 

2:2 

1:0

2:2

1:0

3:3

2:2

2:0

4:1

4:0

4:2

 4:0

2:1

+:- 

+:-

15

10

4

1

31:14

17

34

3

ФК Люботин

1:4

1:2

 2:2

 

2:3

1:0

3:1 

2:2

1:0 

2:2

3:0 

2:0

5:1

2:0

3:0

2:2

2:1

16

9

4

3

34:20

14

31

4

ФК Лозова-Панютине

0:4 

0:5

0:1

2:2

3:2

0:1

 

 

1:3

2:0

2:0

0:0

2:1

4:1

2:2

2:1 

2:3 

+:- 

16

7

3

6

22:26

-4

24

5

Цементник (Балаклія)

0:1

0:3 

0:1

3:3

 1:3

3:1

0:2

 

1:0

1:6

0:1

2:1

 2:0

 5:2

1:3

+:- 

+:-

16

7

1

8

16:27

-11

22

6

Металіст-1925 Юніор (Харків)

 0:3

2:2

0:2

 2:2

0:1

0:2

0:0

0:1

6:1

 

 

6:0

2:2

 5:1

1:1

 1:1

5:0

 +:-

16

5

6

5

30:19

11

21

7

Енергетик (Солоницівка)

 0:3

1:4

0:4

2:2 

0:3

1:2

1:4

1:0

1:2

0:6

2:2

 

7:1 

2:1 

+:- 

+:-

16

5

2

9

19:38

-19

17

8

Металург (Куп'янськ)

0:3

0:2

 :

2:4

0:2

1:5

 2:2

1:2

0:2 

 1:5

1:1

1:7 

 

5:1

6:0

1:0

4:0

15

4

2

9

25:36

-11

14

9

ФК Зміїв

1:7

0:6

 0:4

1:2

0:2

0:3

3:2 

 2:5

3:1

 1:1

0:5

1:2 

1:5

0:6

 

1:1

7:1

16

3

2

11

21:53

-32

11

10

ФК АФ Кобра (Харків)*

0:2

1:7

 -:+

-:+

2:2

1:2

 -:+

-:+ 

-:+

-:+ 

-:+ 

-:+

0:1

0:4

1:1

1:7

 

16

0

2

14

6:26

-20

2

 Команда ФК АФ Кобра відмовилась від участі в фінальних змаганнях і в усіх матчах за її участю, що залишились, команді ФК АФ Кобра будуть зараховані технічні поразки -:+