Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

ВИЩА ЛІГА

Господарі

Рахунок

Гості

Голи/попередження/вилучення

 Тур 2 

 Дата 11.05.2019 17-00

6

Арена

3:2 (1:0)

Маяк

Голи: Ндукве, 30; Чепур, 47; Чапланов, 90+2; Василенко, 60; Марченко, 67.

Попередження: Серпухов, 39; Чепур, 53; Вановський, 60 - Собко, 17; Чарковський, 32; Мальований, 45+1; Шевченко, 48.

Вилучення: Бурда, 60 - Резнік, 48.

7

Первомайський

1:2 (0:1)

ФК Зміїв

Голи: Андріанов, 39; Білан, - 51 - Чаплик, 38; Якименко, 83. 

Попередження: Білан, 41; Лисенко, 83 - Якименко, 27; Соломаха, 44.

8

Квадро

0:2 (0:0)

Енергетик

Голи: Айобамі, 73-аг - Бондаренко, 70.

Попередження: Уче, 53; Воловик, 69; Гресько, 81 - Рудюк, 21; Алексєєв, 25.

9

Солідарність

0:3 (0:1)

Лозова-Панютине

Голи: Кривошеєв, 34; Шеншин, 66; Меркулов, 90+1.

Попередження: Носов, 18; Томпсон, 58; Книгін, 70 - Кибенко, 29.

10

ФК Вовчанськ

0:0

Універ-Динамо ХНУВС

Попередження: Костюк, 34; Джаухар70; Мряченко, 90+4 - Сулаєв, 4; Луценко, 24; Зайчук, 88.

 

ПЕРША ЛІГА

Господарі

 Рахунок

Гості

Голи/попередження/вилучення

 Тур 2 

 Дата 11.05.2019 17-00

5

Шевченкове

1:1 (0:0) 

Колос С

Голи: Грунський, 86 - Щербін, 59.

Попередження: Казмірчук, 40; Василенко54 - Суєцький, 66; Леута, 90+2.

6

Газовик

0:0

Крем’янець

Попередження: Бєлєвцов, 10; Щербань, 52; Божко, 73; Серьогін, 85 - Вітко, 23; Фоменко, 78.

7

Колос К

1:0 (1:0)

ФК Дворічна

Гол: Домненко, -39, 41.

Попередження: Савчук, 45; Бондаренко, 65 - Дорошенко, 75.

Вилучення: Ткачееко (Дворічна) 33.

8

Цементник

1:1 (1:0)

Металург

Голи: Морозов, 29; Мандей, -39 - Холодков, 48.

  

М

ВИЩА ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Зміїв» Зміїв

2

2

0

0

5:1

4

6

2

ФК «Лозова-Панютине» Лозова

2

2

0

0

5:1

4

6

3

ФК «Універ-Динамо» Харків

2

1

1

0

4:1

3

4

4

ФК «Вовчанськ» Вовчанський р-н

2

1

1

0

3:0

3

4

5

ФК «Енергетик» Солоницівка

2

1

1

0

3:1

2

4

6

ФК «Арена» Харків

2

1

0

1

3:5

-2

3

7

ФК «Первомайський» Первомайський р-н

2

0

0

2

2:3

-1

1

8

ФК «Квадро» Харків

2

0

0

2

1:4

-3

0

9

ФК «Маяк» Валки

2

0

0

2

2:6

-4

0

10

ФК «Солідарність» Золочівський р-н

2

0

0

2

1:7

-6

0

 

М

ПЕРША ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Газовик» Червоний Донець

2

1

1

0

4:0

4

4

2

ФК «Крем’янець» Ізюм

2

1

1

0

3:0

3

4

3

ФК «Колос» Красноградський р-н

2

1

1

0

3:2

1

4

4

ФК «Енергетик» Слобожанське

1

1

0

0

4:0

4

3

5

ФК «Металург» Куп’янськ

2

0

2

0

3:3

0

2

6

ФК «Цементник» Балаклія

1

0

1

0

1:1

0

1

7

ФК «Шевченково» Шевченківський р-н

2

0

1

1

1:4

-3

1

8

ФК «Сахновщина» Сахновщинський район

2

0

1

1

1:5

-4

1

9

ФК «Дворічна» Дворічанський р-н

2

0

0

2

0:5

-5

0

 

М

ВИЩА ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Зміїв» Зміїв

2

2

0

0

5:1

4

6

2

ФК «Лозова-Панютине» Лозова

2

2

0

0

5:1

4

6

3

ФК «Універ-Динамо» Харків

2

1

1

0

4:1

3

4

4

ФК «Вовчанськ» Вовчанський р-н

2

1

1

0

3:0

3

4

5

ФК «Енергетик» Солоницівка

2

1

1

0

3:1

2

4

6

ФК «Арена» Харків

2

1

0

1

3:5

-2

3

7

ФК «Первомайський» Первомайський р-н

2

0

0

2

2:3

-1

1

8

ФК «Квадро» Харків

2

0

0

2

1:4

-3

0

9

ФК «Маяк» Валки

2

0

0

2

2:6

-4

0

10

ФК «Солідарність» Золочівський р-н

2

0

0

2

1:7

-6

0

 

М

ПЕРША ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Газовик» Червоний Донець

2

1

1

0

4:0

4

4

2

ФК «Крем’янець» Ізюм

2

1

1

0

3:0

3

4

3

ФК «Колос» Красноградський р-н

2

1

1

0

3:2

1

4

4

ФК «Енергетик» Слобожанське

1

1

0

0

4:0

4

3

5

ФК «Металург» Куп’янськ

2

0

2

0

3:3

0

2

6

ФК «Цементник» Балаклія

1

0

1

0

1:1

0

1

7

ФК «Шевченково» Шевченківський р-н

2

0

1

1

1:4

-3

1

8

ФК «Сахновщина» Сахновщинський район

2

0

1

1

1:5

-4

1

9

ФК «Дворічна» Дворічанський р-н

2

0

0

2

0:5

-5

0