Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Група "А" Група ""В
1. УНІВЕР-ДИНАМО /ХАРКІВ/ 1. ФК ЗМІЇВ
2. КРЕМ'ЯНЕЦЬ /ІЗЮМ/ 2. ЕНЕРГЕТИК /СОЛОНИЦІВКА/
3. ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ 3. УНІВЕР-ДИНАМО-2 /ХАРКІВ/
4. КВАДРО /ПЕРВОМАЙСЬКИЙ/ 4. УФК U17 /ХАРКІВ/
5. ЦЕМЕНТНИК /БАЛАКЛІЯ/ 5. ФК ВОДОЛАГА /НОВА ВОДОЛАГА/
6. АРЕНА /ХАРКІВ/ 6. КОБРА /ХАРКІВ/
7. АНКАР /ХАРКІВ/  

 

Тур Господарі Гості Дата Час Стадіон Рахунок
1 ТУР 15/16.02.2020
1 1 УНІВЕР-ДИНАМО ЦЕМЕНТНИК 15.02.20 11.00 ХНУВС  
1 2 КРЕМ'ЯНЕЦЬ АРЕНА 16.02.20 12.00 КЗХКПСП  
1 3 ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ КВАДРО 15.02.20 12.30 МЕТАЛІСТ  
1 4 УНІВЕР-ДИНАМО-2 УФК U17 15.02.20 14.00 ХНУВСС  
2 ТУР 22/23.02.2020
2 5 ЦЕМЕНТНИК АНКАР 14.03.20 12.30 МЕТАЛІСТ  
2 6 УНІВЕР-ДИНАМО КВАДРО 26.02.20 11-00 ХНУВС  
2 7 КРЕМ'ЯНЕЦЬ ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ 23.02.20 12-00 КЗХКПСП  
1 8 ЗМІЇВ КОБРА 22.02.20 11-00 МЕТАЛІСТ  
1 9 ЕНЕРГЕТИК ВОДОЛАГА 22.02.20 14-00 МЕТАЛІСТ  
3 ТУР 29.02/01.03.2020        
3 10 АНКАР АРЕНА 29.02.20 14.30 МЕТАЛІСТ  
3 11 ЦЕМЕНТНИК КВАДРО 29.02.20 13.00 МЕТАЛІСТ  
3 12 УНІВЕР-ДИНАМО КРЕМ'ЯНЕЦЬ 01.03.20 11.00 ХНУВС  
2 13 ВОДОЛАГА ЗМІЇВ 29.02.20 10.00 МЕТАЛІСТ  
2 14 КОБРА УФК U17 29.02.20 11.30 МЕТАЛІСТ  
2 15 ЕНЕРГЕТИК УНІВЕР-ДИНАМО-2 29.02.20 14.00 ХНУВС  
4 ТУР 07/08.03.2020
4 16 КВАДРО АНКАР 07.03.20 11.30 МЕТАЛІСТ  
4 17 АРЕНА ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ 07.03.20 13-00 МЕТАЛІСТ  
4 18 ЦЕМЕНТНИК КРЕМ'ЯНЕЦЬ 08.03.20 12-00 КЗХКПСП  
3 19 ЗМІЇВ УФК U17 07.03.20 10-00 МЕТАЛІСТ  
3 20 ВОДОЛАГА УНІВЕР-ДИНАМО-2 07.03.20 14.00 ХНУВС  
3 21 КОБРА ЕНЕРГЕТИК 07.03.20 14.30 МЕТАЛІСТ  
5 ТУР 14/15.03.2020
5 22 АНКАР ЛОЗОВА 14.03.20 12.30 МЕТАЛІСТ  
5 23 КВАДРО КРЕМ'ЯНЕЦЬ 15.03.20 12-00 КЗХКПСП  
5 24 АРЕНА УНІВЕР-ДИНАМО 14.03.20 11-00 ХНУВС  
6 ТУР 21/22.03.2020
6 25 КРЕМ'ЯНЕЦЬ АНКАР 22.03.20 13.00 МЕТАЛІСТ  
6 26 ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ УНІВЕР-ДИНАМО 21.03.20 11.00 ХНУВС  
6 27 АРЕНА ЦЕМЕНТНИК 21.03.20 11.30 МЕТАЛІСТ  
4 28 УНІВЕР-ДИНАМО-2 ЗМІЇВ 21.03.20 14.00 ХНУВС  
4 29 УФК U17 ЕНЕРГЕТИК 21.03.20 10.00 МЕТАЛІСТ  
4 30 ВОДОЛАГА КОБРА 21.03.20 14.30 МЕТАЛІСТ  
7 ТУР 28.03.2020
7 31 АНКАР УНІВЕР-ДИНАМО 28.03.20 11.00 ХНУВС  
7 32 ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ ЦЕМЕНТНИК 28.03.20 13.00 МЕТАЛІСТ  
7 33 КВАДРО АРЕНА 28.03.20 14.30 МЕТАЛІСТ  
5 34 ЗМІЇВ ЕНЕРГЕТИК 28.03.20 10-00 МЕТАЛІСТ  
5 35 УНІВЕР-ДИНАМО-2 КОБРА 28.03.20 14-00 ХНУВС  
5 36 УФК U17 ВОДОЛАГА 28.03.20 11.30 МЕТАЛІСТ  
1/2 ФІНАЛУ 04.04.2020
1/2 37        
1/2 38        
ЗА 3-Є МІСЦЕ 11.04.2020
3M 39 L37 L38        
ФІНАЛ 11.04.2020
Ф 40 W37 W38