Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

2 березня 2019 року у Харкові, в манежі ХОО ФСТ «Динамо» України  (вул. Динамівська, 3) відбудеться фінальні змагання регіонального етапу першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», що організований за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки України, Федерації футболу Харківської області та ХОО ФСТ «Динамо» України. Організатором регіонального етапу виступає Харківська обласна федерація футболу.

20 дитячих команд з Харкова та районів області 23-24 лютого 2019 року будуть змагалися за право потрапити до вісімки кращих і прийняти участь у фінальних регіональних змаганнях. Команда, що стане переможцем регіональних змагань, 23 березня 2019 року в м.Київ позмагається з фіналістами з Донецької, Львівської та Київської областей за перемогу в міжрегіональному турнірі.

 

Програма заходу

10.00- старт матчів;

12.45-13.00 – прес-конференція за участю координатора проекту «Кубок Довіри», представника БФ «Розвиток футболу України» Ірини Макаревич, керівника проектів з питань захисту дітей Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Анни Омельчук, представників ГУНП в Харківській області;

13.10-13.35 – фінальний матч;

13.40-14.00 – товариський матч між командами полісменів та дітей;

14.10-15.00–церемонія нагородження учасників та переможців регіонального етапу футбольного турніру «Кубок довіри».

Запрошуємо представників ЗМІ та всіх бажаючих взяти участь в заходах. Акредитація для ЗМІ на місці, за редакційними посвідченнями.

 

Довідка: Благодійний фонд «Розвиток футболу України» у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною поліцією України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України впроваджують соціальний проект  «Кубок Довіри».      

Метою проекту є налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції. Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а розвиток уміння працювати в команді, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб успішно реалізувати свій потенціал.

У жовтні 2018 року. за підтримки Харківської обласної федерації футболу, 40 полісменів  міста Харків та області на учбово-тренувальній базі «Металіст» (с.Високий, Харківської області) пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Після навчання полісмени сформували змішані дитячі команди віком 13-14 років та провели з ними тренування. В регіональному етапі візьмуть участь 20 дитячих команд.