Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

2 березня 2019 року у Харкові, в манежі ХОО ФСТ «Динамо» України  (вул. Динамівська, 3) відбулися фінальні змагання регіонального етапу першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», що організований за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної федерації футболу та ХОО ФСТ «Динамо» України. Переможцем стала команда Гімназії №86 м.Харкова, тренер Стаднік Андрій, яка 23 березня 2019 року буде представляти Харківську область на міжрегіональному фіналі в м. Київ.

Вітаємо наших переможців та бажаємо вдалого виступу!

 

Довідка: Благодійний фонд «Розвиток футболу України» у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною поліцією України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України впроваджують соціальний проект  «Кубок Довіри». Метою проекту є налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції. Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а розвиток уміння працювати в команді, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб успішно реалізувати свій потенціал.

У жовтні 2018 року. за підтримки Харківської обласної федерації футболу, 40 полісменів  міста Харків та області на учбово-тренувальній базі «Металіст» (с.Високий, Харківської області) пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Після навчання полісмени сформували змішані дитячі команди віком 13-14 років та провели з ними тренування. В регіональному етапі турніру брали участь 20 дитячих команд з м.Харкова та області.

Таблиця Кубку Довіри