Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

  Третій тур Кубка Слобожанщини відбудеться в ці вихідні і буде розбитий на два дні: в суботу, 16 березня о 12:00 зіграють "Зміїв" і "Олімпія", о 15:30 свій поєдинок проведуть вже "Вікторія" та "Вовчанськ".

"Зміїв" і "Олімпія" поки знаходяться внизу турнірної і не можуть похвалитися ні окулярами, ні забитими м'ячами. І, якщо підопічні Олександра Кулика Зіграй лише одну на турнірі, то ось господарям стадіону "Авангард" вже два матчі поспіль поєдинки не вдаються.
Крім того, цей матч точно вже дасть відповідь, хто з учасників Кубка Слобожанщини претендуватиме на потрапляння до трійки.

Протистояння "Вікторії" і "Вовчанська" буде цікавим не тільки з точки зору турнірної скоадової, але і в форматі індивідуальних протистоянь. Буквально напередодні турніру троє гравців "вовків" Черников, Без'язичний і Чепіга перейшли до складу сумчан. Чи вийдуть вони на поле і як проявлять себе проти колишніх партнерів - ось одна із загадок цього матчу.

У програмі недільного дня всіх глядачів чекає один матч. Лідер турнірних перегонів "Легіон" проекзаменує ФК "Скорук". У попередньому турі представники дніпровської області вже відібрали очки у сильної "Вікторії", тепер на черзі команда з Полтави.

 

 

Господарі

Гості

Дата

Час

Стадіон

Арбітри/інспектори

ІІІ ТУР 16/17.03.19

 

7

ФК «Вікторія»

ФК «Вовчанськ»

16.037

15.30

смт.Зміїв

Поважний, Кривушкін, Запоріжський

 

8

ФК «Скорук»

ФК «Легіон»

17.03

14.00

смт.Зміїв

Щепотьєв, Потапенко, Брикун

 

9

ФК «Зміїв»

ФК «Олімпія»

16.03

12.00

смт.Зміїв

Кривушкін, Поважний, Запоріжський