Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

ФК "ВІКТОРІЯ" - ФК "ВОВЧАНСЬК" 1: 1
Голи:
Романенко, 73 - Іванов, 53
ФК "Вікторія": Зарубін, Ретушняк, Матвеенко, Чередниченко, Чепіга, Нелін, Шимко, Шевченко, Борисенко, Черніков, Без'язичний
Запас: Зінченко, Єрохін, Ганжа, Жалдак, Плечій, Рябцев, Михайлюк
Головний тренер: Артем Родіонов
ФК "Вовчанськ": Пархоменко, Джаухар, Мізюк, Лебединський, Мряченко, Костюк, Іванченко, Іванов, Батусов, Саламаха
Запас: Шаповал, Волга, Новиков, П'єр, Радченко, Рудь, Тарасенко, Ндукве, Суханінскій
Головний тренер: Андрій Березовчука

Активніше матч початку команда з "Вовчанська". Постійні швидкі атаки підопічних Андрія Березовчука раз по раз демонстрували провали в обороні "Вікторії", яка на гру вийшла без лідерів Яценко і Касьянова.

У перші 10 хвилин здорово видали стріляв Іванов, він же з небезпечного штрафного влучив у стінку. А на 28 хвилині гол-красень ледь не забив Сергій Мізюк, який з льоту з 25 метрів пробив під поперечину. Голкіпер "Вікторії" лише кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий!

За п'ять хвилин до кінця першого тайму ще один супер-момент не реалізував "Вовчанськ". Після подачі Іванченко і боротьби на другому поверсі Соломахи м'яч влучив у штангу, а удар на добиванні Мряченко заблокували захисники.

Перевага "Вовчанська" втілилася в гол на самому початку другого тайму: Артем Іванов дальнім ударом застав зненацька воротаря "Вікторії" - 1: 0 на користь гостей.

Тут же зі штрафного В'ячеслав Акімов мало не зрівняв рахунок, але здорово зіграв Сергій Пархоменко, зреагувавши і на удар, і на добивання.

Варто відзначити, що після гола "Вовчанська" гра вирівнялася і "Вікторії" вдалося зрівняти рахунок. Відмінний удар зльоту вдався Володимиру Романенко - м'яч влетів у самісіньку дев'ятку, без шансів для воротаря!

Після того, як рахунок став рівним підопічні Артема Родіонова знову віддали ініціативу в руки "вовків", за що трохи і не поплатилися.
На 82 хвилині Тарасенко пробивав зі штрафного, але воротар впевнено перевів м'яч на кутовий. А на останній хвилині матчу після прострілу з лівого флангу П'єр не забив м'яч уже в порожні ворота, тим самим зберігши одне очко "Вікторії".

ФК "ОЛІМПІЯ" - ФК "СКОРУК" 1: 0
Гол:
Співак, 85
ФК "Олімпія": Казаков, Богомаз, Тарганчук, Малик, Світличний, Момот, Пономаренко, Субочєв, Фабунмі, Гриценко, Бажан
Запас: Макаренко, Стрільців, Співак, Рудченко, Дземку, Гуловіч, Шеремет
Головний тренер: Олександр Кулик
ФК "Скорук": Шоі, Хруленко, сиріт, Хлопків, Щербина, Перебора, Обревко, Цюро, Багнюк, Жигалов
Запас: Чіджіоке, Щербан, Швець
Головний тренер: Олександр Степанов

У першому таймі "Олімпія" володіла перевагою, а "Скорук" намагався за рахунок дрібного і середнього пасу йти в контратаки.
Команди багато боролися, діяли на межі фолу, але виглядали приблизно так само з невеликою перевагою номінальних господарів поля.
Варто відзначити, що "Скорук" в цьому матчі не міг розраховувати на цілий ряд своїх основних футболістів, що і вилилося в результаті в напівпорожню лаву запасних.

Друга половина гри була більш цікавою, незважаючи на втому "Скорук" виглядав цікавіше в атаці. Чого варті тільки 3 небезпечні моменти біля вийшов на заміну Чіджіоке. Спочатку він пробив в ближній кут метрів, воротар відбив м'яч. Через кілька він не реалізував вихід на один. І в завершенні не зміг вразити ворота ударом головою з п'яти метрів.

За марнотратство в нападі, команда Олександра Степанова поплатилася в обороні. "Джокер" "Олімпії" - Євген Співак - в черговий раз зробив свою справу, під час зігравши на добиванні і забивши переможний гол в матчі.

Більш того, в контратаці на останній хвилині матчу Співак міг забивати і другий, але після прострілу з одного флангу у ворота не влучив.

Врятуватися на останніх хвилинах гри, як і в попередньому матчі, "Скорук" все-таки міг. Перебору небезпечно пробивав зі штрафного, але у ворота не влучив. Підсумковий результат 1: 0, і "Олімпія" разом з "Вовчанському" поділяють третю сходинку турнірної таблиці.

На першому місці "Легіон", за ним "Вікторія". Замикають таблицю "Скорук" і "Зміїв".

 

М

Кубок Слобожанщини 2019

1

2

3

4

5

6

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ЛЕГІН

ПОЛТАВА

 

 

2:0

2:0

2:2

 

3

2

1

0

6:2

4

7

2

ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВКА

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

1:1

 

0:0

4:0

3

1

2

0

5:1

4

5

3

ФК ВОВЧАНСЬК

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

0:2

1:1

 

 

 

2:0

3

1

2

1

3:3

0

4

4

ОЛІМПІЯ САВІНЦІ

ПОТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

0:2

 

 

 

1:0

2:2

3

1

1

1

3:4

-1

4

5

ФК СКОРУК ТОМАКІВКА, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ

2:2

0:0

 

0:1

 

 

2

0

2

1

2:3

-1

2

6

ФК ЗМІЇВ

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

0:4

0:2

2:2

 

 

3

0

1

2

2:8

-6

1

 

 ТУР

Господарі

Гості

Дата

Час

Стадіон

Рахунок

ДОГРАВАННЯ

ІІІ ТУР 16/17.03.19

7

ФК «Вікторія»

Романенко, 73.

Попередження: Ратушняк, 42; Ганжа, 82.

ФК «Вовчанськ»

Іванов, 53.

Попередження:  Лебединський, 55

20.03

12.00

смт.Зміїв

1:1 (0:0)

 1

3

ФК «Олімпія»

Співак, 85.

ФК «Скорук»

20.03

14.00

смт.Зміїв

1:0 (0:0)