Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

25 березня в приміщенні Харківської обласної федерації футболу відбулася урочиста зустріч та вручення дипломів і ліцензій слухачам, що пройшли тренерський курс навчання за програмою «С» - диплом ФФУ та успішно склали іспити. Завдяки плідній співпраці з Харківською державною академією фізичної культури та за підтримки її керівництва, ХОФФ вже провело вісім курсів, а на цей час розпочинається навчання дев`ятої групи. Приємно, що з двадцяти трьох слухачів восьмої, випускної групи, окрім тренерів є і гравці жіночого футбольного клубу «Житлобуд-1», і діючі арбітри, зокрема видатна жінка-арбітр Катерина Монзуль, які, сподіваємося, в майбутньому продовжать тренерську кар`єру. Також, чотири тренера пройшли навчання та підтвердили дію існуючої ліцензії. ХОФФ вітає хлопців та дівчат, бажає успіхів і нових спортивних досягнень! 

Тож, чекаємо вихованців молодих тренерів для участі у футбольних змаганнях, а двері федерації завжди відкриті для пропозицій та ідей щодо розвитку футболу в області і проведення змагань всіх рівнів.

Випускники, які з поважних причин не змогли бути присутні на заході, можуть в зручний час звернутися до адміністрації ХОФФ для отримання ліцензії та диплому.