Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

30 березня в м.Зміїв на новому, сучасному стадіоні «Авангард» відбувся останній тур Кубку Слобожанщини та нагородження переможця та призерів змагання. В цьому році, за ініціативи Голови федерації футболу В.М.Коваленка, вперше в області був проведений турнір такого формату. На футбольному майданчику зустрілися команди Харківської, Полтавської, Сумської та Дніпропетровської областей. Протягом місяця гравці змагалися за перемогу в змаганнях. В останньому турі визначилися переможець – ФК «Легіон» м.Полтава, друге місце посіла команда ФК «Вовчанськ» смт Вовчанськ, третє місце у ФК «Вікторія» Сумська область.

За підтримки Голови Зміївської районної адміністрації В.Кошеленка та Голови Зміївської районної федерації футболу було організоване гарне свято для футболістів та вболівальників. Команди-переможець та призери турніру отримали Кубки та Дипломи, а від Голови федерації В.М.Коваленка та члена Виконавчого комітету ХОФФ, Голови Адміністрації Президента І.Л.Райніна – сертіфікати на отримання грошової нагороди за перемогу.

Харківська обласна федерація футболу вітає переможців та учасників турніру! Враховуючи побажання команд-учасниць та їх високу оцінку організації Кубку Слобожанщини, сподіваємося, що 2019 рік дав старт ще одному турніру під егідою ХОФФ.