Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Тренери проекту «Spirit of Soccer Ukraine» щодо обізнаності населення про ризики вибухонебезпечних предметів через спорт продовжують активну роботу в громадах Харківської області задля збереження життя наших дітей та їх родин.

Прєкт реалізується в Україні за підтримки Державного департаменту США та є однією з програм, спрямованих на зменшення можливих наслідків небезпечного та незаконно розповсюдженого застосування військової зброї в цивільному середовищі.

30 та 31 серпня в смт Вільшани та в м.Лозова відбулися чергові спортивні тренінги, на яких юні футболісти отримали важливі знання з безпечної поведінки в умовах війни та закріпили інформацію в зрозумілій, звичній ігровій формі. Тренування, які вперше відбулися в Вільшанах Солоницівській громади з зацікавленістю були сприйняті і батьками, які спостерігали за навчанням дітей бути уважними, зосередженими, правильно реагувати на можливі небезпеки, комунікувати між собою та з дорослими. Саме такі соціально-спортивні проекти дозволяють нам не зупинятись, рухатися вперед, підвищуючи обізнаність населення про можливі ризики та загрози.

Лапта Олеся, тренер проекту: «Кожне тренування робить нас сильнішими, а футбол з EORE робить нас непереможними!».

Працюємо на спортивному фронті та захищаємо найголовніше - життя кожної дитини, безпеку кожної родини!