Протягом травня на ОСК «Металіст» за ініціативи голови Харківської обласної асоціації футболу Олега Синєгубова та голови комітету ветеранського футболу Володимира Лінке проходив турнір серед ветеранів футболу, присвячений пам`яті Сергія Малька, який пішов з життя 4 березня минулого року на 72-му році життя, але залишився назавжди в серцях футбольних вболівальників. Його віртуозну гру аж дотепер ностальгічно згадують старші покоління прихильників "Металіста" та сміливо називають одним з найкращих нападників в історії клубу. Команда «Юність» стала володарем Кубку цього року, футболісти «Дружби», «ХТЗ» та «Слобожанського» отримали нагороди за участь в турнірі. Виконавчий директор ХОАФ Олена Коробка привітала учасників турніру від голови ХОАФ Олега Синєгубова та разом з почесними ветеранами футболу Володимиром Лінке, Валентином Крячко, Юрієм Сивухою та Віктором Удовенко нагородила кубками від обласної асоціації футболу. Кубок пам`яті С.М.Малька з минулого року увійшов до календаря заходів під егідою Харківської обласної асоціації футболу.




