Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

На виконання Договору про взаємодію між Міністерствам освіти і науки України та Федерації футболу України з розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2013-2016 роках у Харківській області реалізується соціальний проект «Відкриті уроки футболу» при підтримки Streetfootballworld GmbH в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду.

Харківська обласна федерація футболу  повідомляє, що 06.11.2016 року, о 12.00 в м. Харкові, на базі Харківської обласної федерації футболу
(м. Харків, вул. 23 Серпня,71)  в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Відкриті уроки футболу» відбувся семінар за участю організаторів проекту  Кетрін Готфредсен (Данія) та Девіда Фюхтйохана (Германия) організатор проекта GIZ GmbH – Німецького товариства міжнародного співробітництва, виконавчого  директора Харківської обласної федерації футболу-Коробки Олени Олександрівни, виконуючого обов’язки начальника відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (регіонального проекту) та головного спеціаліста Департаменту освіти Харківської міської ради - Зелінського Юрія Івановича.

Коробка Олена Олександрівна всіх привітала з початком роботи семінару і зазначила, що ХОФФ підтримує і докладає всіх зусиль, щоб впровадити проект на високому рівні. Проект спрямований на допомогу дітям переселенцям та подолання їх відчуженості від місцевих дітей засобами масового футболу і це є на сьогодні дуже важливо, побажала всім плідної співпраці та яскравих вражень.

Зелінський Юрії Іванович також привітав з відкриттям  семінару  і зауважив, що Департамент освіти Харківської міської ради підтримує Всеукраїнський соціальний проект «Відкриті уроки футболу». «В Україні існує необхідність відновлення психологічної стійкості серед дітей-переселенців, а також соціальної інтеграції та інтеграції в рамках місцевих громад в цілому і ми вважаємо, що ці потреби можуть бути вирішені шляхом заохочення спортивних заходів всередині громад та ініціатив громадянського суспільства. 

Семінар розпочався бесідою  за круглим столом та продовжився зустріччю    координаторів, волонтерів, дітей  та їх батьків, які  є  активними учасниками проекту. Учасники проекту  відзначили важливість проведення  відповідних семінарів та живого спілкування організаторів проекту з його безпосередніми учасниками.