Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

     

 

ПРЕС-АНОНС

благодійного турніру з міні-футболу «З надією у майбутнє» серед дітей соціального уразливих категорій, дітей-переселенців та представників ГУНП в Харківській області до Дня Святого Миколая

        16 грудня 2016р. з 11-00 до 15-00 на базі ХОО ФСТ «Динамо» України (м. Харків, вул. Динамівська, 3) буде проводитись міні-футбол серед дітей соціально уразливих категорій, дітей-переселенців з зони проведення АТО, а також працівників поліції.

 

      Організатори заходу: відділ ювенальної превенції УПД Головного управління Національної поліції  в Харківській області, ХОО ФСТ «Динамо», Харківська обласна Федерація футболу, громадська організація «Благовіст 2013», інші партнери.

 

Мета заходу є популяризації активного способу життя, підвищення ролі фізичної культури та спорту, організації активного відпочинку, профілактики правопорушень та шкідливих звичок серед учнівської молоді, а також налагодження позитивного контакту між дітьми, поліцією та представниками цивільного та публічного секторів.

 

Завданням змагань є залучення спільними зусиллями зареєстрованих команд та спонсорів коштів на подарунки до Дня Святого Миколая та Новорічних свят дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах, а саме: дітям, що залишилися без батьківського піклування та виховуються у державних закладах; дітям з сімей вимушених переселенців з зони АТО; дітям інших соціально уразливих категорій.