Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

30 листопада – 1 грудня 2016 року у місті Києві відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», який проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Федерацією футболу України.

Основними завданнями конкурсу є популяризація засад здорового способу життя, розвиток шкільного футболу як наймасовішого виду рухової активності та поширення передового педагогічного досвіду.

У фіналі взяли участь 5 учителів фізичної культури, які представляли Вінницьку, Дніпропетровську, Київську, Миколаївську та Харківську області.

Учителі проводили уроки у 2 номінаціях: «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу» та «Кращий інноваційний урок фізичної культури». Переможцем в обох номінаціях, а також абсолютним переможцем Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» стала Желтобрюх Світлана Миколаївна, вчителька фізичної культури Дергачівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

 

 

Вітаємо переможця!