Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Завершився відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед дівчаток 2000-2001 р.н.

Наша команда зіигрола 3 матчі.

Стартовий матч для "КДЮСШ 8" виявився досить легким, де суперником була команди "ДЮСШ» м. Прилуки, дебютант Чемпіонату. Матч завершився з рахунком 10-1 на користь харків'янок.

Другий матч став ключовим для нашої команди. Суперником була вже давно знайома команда «IMS-3 Багіра-ДЮСШ» з м. Красний Лиман.

Практично на початку матчу нам вдалося розпечатати ворота суперника. 1-0, але практично відразу не залишилися в боргу і дівчата з "Багіри", 1-1. До закінчення першого тайму командам вдалося реалізувати ще по одному голу, 2-2. Після перерви на поле стало ще спекотніше, велика кількість нереалізованих моментів з боку обох команд значно підвищило темп гри. В кінцевому підсумку, «IMS-3 Багірі» вдалося зловити харків'янок на помилку в обороні, що дозволило реалізувати 3-й вирішальний м'яч у ворота "КДЮСШ 8". Підсумок 3-2 і "Багіра" вириває перемогу.

Останній матч відбувся між командами «КДЮСШ 8" і "Лідер-2" с. Білики. Після першого тайму рахунок на табло 3-1 на користь «КДЮСШ 8". Хоча у харків'янок була перевага володіння м'ячем, було видно деякі комбінації, але реалізувати вдалося лише один раз, 4-1. Суперниці боролися за кожен м'яч, намагалися наносити багато ударів в створ наших воріт, що дало результат в 2 забитих м'ячі. В кінцевому підсумку 4-3 на користь харків'янок.

Таким чином, після закінчення всіх ігор в групі "В" команди розташуйся в турнірній таблиці таким чином:

 

1 місце «IMS-3 Багіра-ДЮСШ» м. Красний Лиман - 9 очок

2 місце "КДЮСШ-8" - 6 очок

3 місце «Лідер-2» с. Біликі - 3 очка

4 місце «ДЮСШ» м. Прилуки - 0 очок

 

Нашій команді на даному Чемпіонаті вдалося забити 16 м'ячів, з них:

 

Застела Анастасія - 3 голи

Бурлаченко Ксенія - 3 голи

Савченко Яна - 3 голи

Іваннікова Аріна - 3 голи

Расторгуєва Валерія - 1 гол

Войтенко Ольга - 1 гол

Літус Валерія -1 гол

Літус Олександра - 1 гол

 

У підсумку команди що зайняли 1-2 місця в групах продовжать свою участь у фінальній частині Вищої ліги даного Чемпіонату, з чим і вітаємо наших дівчат! ! !