Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

М

ВИЩА ЛІГА

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

М’ячі

РМ

О

1↔

УНІВЕР-ДИНАМО

 

2:2

1:0

3:1

2:0

2:2

2:1

1:1

2:0

1:1

4:0

5:0

1:0

5:0

1:0

6:0

4:1

4:1

1:0

10:1

5:0

11:0

21

17

4

0

73:11

62

55

2↔

ЕНЕРГЕТИК

2:2

0:1

1:3

 

3:0

0:1

0:3

0:0

4:2

1:0

1:0

1:3

1:0

2:1

2:1

0:2

3:2

2:1

2:1

6:1

5:3

9:2

21

13

2

6

45:29

16

41

3↑4

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

0:2

2:2

1:2

0:3

1:0

3:0

 

1:2

2:1

2:1

3:1

1:1

2:3

0:2

4:1

1:1

4:0

0:2

6:0

14:1

7:0

5:0

21

11

3

7

59:25

34

36

4↓3

КВАДРО

1:1

0:2

1:1

0:0

2:4

0:1

2:1

1:2

1:2

 

2:1

2:0

1:2

0:1

6:1

3:1

4:1

0:2

3:1

12:0

11:2

9:0

21

10

3

8

61:26

35

33

5↔

БОГОДУХІВ

0:4

0:5

0:1

0:1

3:1

0:1

1:3

1:1

3:2

1:2

0:2

2:1

 

3:1

2:2

5:1

0:2

3:1

3:1

8:1

3-0

3:0

21

10

2

9

41:33

8

32

6↔

ЗМІЇВ

0:5

0:1

0:6

1:2

1:2

2:0

2:0

1:4

1:1

1:0

1:6

1:3

1:3

2:2

1:5

 

3:1

3:2

2:0

5:4

0-3

9:1

21

8

2

11

37:51

-14

26

7↔

ДИНАМІК-ХНУРЕ

1:4

1:4

0:1

2:3

1:2

1:2

0:4

2:0

0:6

1:4

2:0

1:3

2:0

1:3

1:3

1:3

2:3

0:2

 

8:0

2:0

4:3

21

6

0

15

33:50

-17

18

8

ОККО 2020

1:10

0:5

0:11

1:6

3:5

2:9

1:14

0:7

0:5

0:12

2:11

0:9

1:8

0-3

0:3

4:5

3-0

1:9

0:8

0:2

3:4

 

21

1

0

20

22:146

-124

3

*РІШЕННЯМ КОМІТЕТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ВІД 20.07.2021 ЗА ПОРУШЕННЯ НОРМ РЕГЛАМЕНТУ ЗМАГАНЬ (ГРАВ ДИСКВАЛІФІКОВАНИЙ ГРАВЕЦЬ), В МАТЧІ КОБРА (ОККО 2020) – ФК ЗМІЇВ (0:14) КОМАНДІ ФК ЗМІЇВ ЗАРАХОВАНА ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА З РАХУНКОМ 0-3, А КОМАНДІ КОБРА ЗАРАХОВАНА ПЕРЕМОГА – 3-0.

**РІШЕННЯМ КОМІТЕТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ВІД 20.07.2021 Р. З 11 ТУРУ ЗАМІСТЬ КОМАНДИ КОБРА ХАРКІВ БУДЕ ВИСТУПАТИ КОМАНДА ОККО 2020

 

М

ПЕРША ЛІГА

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

М’ячі

РМ

О

1↔

КОЛОС

САХНОВЩИНА

 

0:1

0:0

1:0

2:1

4:2

2:1

0:0

2:0

2:1

4:1

3:2

3:5

3:1

3:0

4:3

2:0

2:0

3:0

8:1

6:0

7:2

21

17

2

2

61:21

40

53

2↔

МЕТАЛУРГ

КУП’ЯНСЬК

1:0

0:0

0:1

 

3:2

1:1

2:4

2:1

5:2

1:1

0:0

3:2

3:2

2:2

1:2

4:2

5:0

5:1

3:0

6:0

4:1

3:1

21

13

5

3

54:25

29

44

3↔

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

ІЗЮМ

1:2

2:4

1:2

2:3

1:1

4:2

 

2:1

0:3

3:1

2:1

2:2

2:0

2:1

1:0

1:0

5:1

0:1

2:2

6:1

3:2

8:0

21

12

3

6

50:30

20

39

4↑5

ФК ЗОЛОЧІВ

ЗОЛОЧІВ

0:0

0:2

1:2

1:2

2:5

1:1

1:2

3:0

1:3

 

2:4

2:1

2:2

2:1

2:0

3:1

1:2

4:1

3:0

3:1

3:2

6:3

21

10

3

8

43:35

8

33

5↓4

ЦЕМЕНТНИК

БАЛАКЛЕЯ

1:4

2:3

5:3

0:0

2:3

2:3

1:2

2:2

0:2

4:2

1:2

2:2

 

3:3

3:4

4:1

4:1

6:0

3:0

4:2

9:0

4:1

21

9

4

7

62:40

22

31

6↔

МАЯК

ВАЛКИ

1:3

0:3

3:4

2:2

2:1

2:4

1:2

0:1

0:1

1:2

0:2

1:3

3:3

4:3

1:4

 

1:0

0:0

3:0

0:0

0:3

3:0

21

5

4

12

28:41

-13

19

7↔

ГУДВІН

СЛОБОЖАНСЬКЕ

0:2

0:2

0:3

0:5

1:5

0:3

1:5

1:0

2:2

2:1

1:4

0:3

1:4

0:6

0:3

0:1

0:0

0:3

 

1:1

3:3

3:4

21

2

4

15

16:60

-44

10

8↔

ФК КИРИЛІВКА

КИРИЛІВКА

1:8

0:6

2:7

0:6

1:4

1:3

1:6

2:3

0:8

1:3

2:3

3:6

2:4

0:9

1:4

0:0

3:0

0:3

1:1

3:3

4:3

 

20

2

3

15

25:84

-59

9